Registrace

Přihlašování na Mosty přes Jarugu

Hráči

  1. Hra cílí na účastníky ve věku 12 – 16 let (nejnižší možný věk pro přihlášení je 11 let). Akce je primárně určena dětským oddílům (jako jednotlivec se nelze přihlásit). Pokud si nejste jisti, zda vaše skupina splňuje parametry dětského oddílu, napište na email (mostypresjarugu@skaut.cz).
  2. Na 4 účastníky ve věku 11 – 16 let může připadat maximálně 1 účastník starší 17 let. Tedy na skupinu, kde je 12 osob pod 17 let připadají 3 osoby nad 17 let.
  3. Skupina 3 hrajících účastníků nemůže mít sebou hrající doprovod (Ale platí, že doprovod, který za ně odpovídá mít musí, bude tedy nebojový)
  4. Účast je podmíněna zaplacením registračního poplatku. Ten činí 250 Kč (hra + ubytování) a je potřeba jej uhradit převodem v dostatečném předstihu před akcí. Při odhlášení později než týden před akcí nejsme schopni vrátit poplatek celý, zpět bude zaslána částka 100 Kč, která pokrývá ubytování.

Spuštění registrace 15. srpna 2019

Panovníci
Přihlašování pro panovníky probíhá formou konkurzu. Panovník vede svoji armádu, rozhoduje o strategii a plamennými proslovy zvyšuje morálku bojovníků. K panovníkovi také patří pětičlenná garda. Na nich především stojí vedení armády v bitvách.


Pro přihlášení se do panovnického konkurzu pošlete email na “mostypresjarugu@skaut.cz”, zajímají nás vaše zkušenosti s podobnými akcemi a kostým, ve kterém na akci dorazíte. Výhodou určitě bude, když už při konkurzu bude mít panovník kompletní gardu, stejně tak pokud společně s ním pojede i výprava z jeho oddílu. Není to však podmínkou.

Uzávěrka konkurzu 10. června