Registrace

Přihlašování na Mosty přes Jarugu

Hráči

  1. Hra cílí na účastníky ve věku 13 – 16 let (nejnižší možný věk pro přihlášení je 11). Akce je primárně určena dětským oddílům (jako jednotlivec s nelze přihlásit). Pokud si nejste jisti, zda vaše skupina splňuje parametry dětského oddílu, napište na mail. 
  1. Na 4 účastníky ve věku 11 – 16 let může připadat maximálně 1 účastník starší 17 let. Tedy na skupinu, kde je 12 účastníků pod 17 let připadají 3 účastníci nad 17 let.
  1. Skupina 3 hrajících účastníků nemůže mít sebou hrající doprovod (Ale platí, že doprovod, který za ně odpovídá mít musí, bude tedy nebojový)
  1. Účast je podmíněna zaplacením registračního poplatku. Ten činí 250,- (Hra + ubytování) a je potřeba jej uhradit převodem v dostatečném předstihu před akcí. Při odhlášení později než týden před akcí nejsme schopni vrátit poplatek celý, zpět bude zaslána částka 100,-, která pokrývá ubytování.

Jak bude probíhat registrace hráčů?
1) Odpovědný vedoucí za celý oddíl vyplní jednoduchý formulář. Budeme potřebovat informace o něm a o jeho organizační jednotce. V dotazníku nás také bude zajímat počet lidí, které bude registrovat.
2) Na mailovou adresu získanou formulářem mu do 1-2 dní zašleme tabulku (pro pracování v ní bude potřeba mít Excel), do které vyplní údaje o všech jím registrovaných hráčích. Tabulku poté odešle zpět a následně obdrží pokyny k platbě. 

3) Stavy přihlášených bude možné sledovat online skrze odkaz. Místa v armádách budeme upravovat podle počtu “rezervovaných míst”, to jsou ty které nahlásí vedoucí odpovědný za registraci, a po řádné registraci je přesuneme do kolonky “registrovaní”. To by mělo vedoucím oddílů umožnit přehled o tom, jak je která armáda zaplněná.
4) Počáteční stavy budou 50 míst v každé z armád. Po naplnění kapacit budeme stavy mírně navyšovat. 

Přihlašování je spuštěno, formulář naleznete ZDE

Stavy přihlášených a rezervovaných můžete sledovat ZDE

Panovníci
Přihlašování pro panovníky probíhá formou konkurzu. Panovník vede svoji armádu, rozhoduje o strategii a plamennými proslovy zvyšuje morálku bojovníků. K panovníkovi také patří také 5 členná garda. Na nich především stojí vedení armády v bitvách.


Pro přihlášení se do panovnického konkurzu pošlete mail na “mostypresjarugu@skaut.cz”, zajímají nás vaše zkušenosti s podobnými akcemi, kostým, ve které na akci dorazíte. Výhodou určitě bude, když už při konkurzu panovník bude mít kompletní gardu, stejně tak pokud společně s ním pojede i výprava z jeho oddílu. Není to však podmínkou.  

Konkurz v současnosti proběhl.