Strany

“Na splavišti zuřila bitva. Nilfgaarďané obklíčili a odřízli od mostu bojovníky, kteří předtím neutekli a bránili se na barikádách z cedrových a borových klád. Při pohledu na vracející se spolubojovníky spustila hrstka obránců radostný křik. Poněkud předčasně. Sevřený klín protiútoku sice vytlačil a smetl Nilfgaarďany z mostu, na břehu jej však z obou stran sevřela jízda. Nebýt barikád a navršených kmenů, bránících pěchotě dát se na útěk a kavalerii získat rychlost, byla by jednotka z mostu v okamžení rozprášena. Kryjíce se za kmeny a kládami, zahájili vojáci obranný boj.”

V našem konfliktu proti sobě stojí 2 strany, každá se skládá z 3 armád. Hráči se vždy hlásí za konkrétní armádu v jejichž barvách poté na akci bojuje. Armády jsou určeny hráčům v cílové věkové skupině akce s doprovodem (viz. registrace).

Je vám více než 16 let, rádi byste jeli, ale nemáte skupinu, ve které byste se přihlásili? Přihlašte se jako CP! CP jsou zvláštní skupinou účastníků, (spíše pomocníci organizátorů) ztvárňují krátkodobé postavy (více či méně bojové), které podporují atmosféru a příběh hry. 

CP na Mostech přes Jarugu fungují trochu jinak, než jak jste byli zvyklí. Hráči CP utvoří velkou, organizovanou skupinu a jednotlivé role (ať už individuální/skupinové) budou rozděleny na místě tak, aby byli všichni spokojení. Pro účast v CP skupině je potřeba být starší 17 let včetně, a je vhodné disponovat aspoň kostýmovým základem. Byť budeme kostýmy pro CP částečně půjčovat, určitě nejsme schopni zaručit všem plné kostýmové zázemí. 

Míst v CP týmu je cca. 25 – 30

Jak se přihlásit se dočtete v sekci “registrace”