Všechny informace potřebné k registraci na Mosty přes Jarugu jsou dál na téhle na stránce.

Registrace

Hry se mohou účastnit pouze předem registrovaní. Možností jak se na hru dostat je několik.

Všechny možnosti pro registraci jsou popsané dál na této stránce.

Přihlašování pro rok 2022 je spuštěno!

Jak se přihlašuje na Mosty přes Jarugu?

hráči

Hra cílí na účastníky ve věku 13 – 16 let (nejnižší možný věk pro přihlášení je 11 let). Akce je primárně určena dětským oddílům (jako jednotlivec s nelze přihlásit). Pokud si nejste jisti, zda vaše skupina splňuje parametry dětského oddílu, napište na e-mail

Na 4 účastníky ve věku 11 – 16 let může připadat maximálně 1 účastník starší 17 let. Tedy na skupinu, kde je 12 účastníků pod 17 let se mohou registrovat maximálně 3 účastníci nad 17 let.

Skupina 3 hrajících účastníků nemůže mít sebou hrající doprovod. Ale platí, že doprovod, který za ně odpovídá mít musí, bude tedy nebojový.

Účast je podmíněna zaplacením registračního poplatku. Ten činí 300,- Kč (200,- Kč hra + 100,- Kč ubytování) a je potřeba jej uhradit převodem v dostatečném předstihu před akcí. Při odhlášení později než týden před akcí nejsme schopni vrátit poplatek celý, zpět bude zaslána částka 100,- Kč, která pokrývá náklady na ubytování.

Pravidlově se pak hráči liší na 2 skupiny mladší účastnici představují Vojáky a starší bojovníci (nad 17 let) Veterány.

Jak bude probíhat registrace hráčů?

1) Odpovědný vedoucí za celý oddíl vyplní jednoduchý formulář. Budeme potřebovat informace o něm a o jeho organizační jednotce. V dotazníku nás také bude zajímat počet lidí, které bude registrovat.

2) Na e-mailovou adresu získanou formulářem mu do 1-2 dní zašleme tabulku (pro pracování v ní bude potřeba mít Excel), do které vyplní údaje o všech jím registrovaných hráčích. Tabulku poté odešle zpět a následně obdrží pokyny k platbě

3) Stavy přihlášených bude možné sledovat online skrze odkaz. Místa v armádách budeme upravovat podle počtu “rezervovaných míst”, to jsou ty které nahlásí vedoucí odpovědný za registraci, a po řádné registraci je přesuneme do kolonky “registrovaní”. To by mělo vedoucím oddílů umožnit přehled o tom, jak je která armáda zaplněná.

4) Počáteční stavy budou 50 míst v každé z armád. Po naplnění kapacit budeme stavy mírně navyšovat. 

panovníci

V roce 2022 proběhne konkurz na panovníky pouze v případě, že se lonští panovníci nerozhodnou své úlohy znovu zhostit. Sledujte naše komunikační kanály.

Panovník vede svoji armádu, rozhoduje o strategii a plamennými proslovy zvyšuje morálku bojovníků. K panovníkovi také patří také 5 členná garda. Na nich především stojí vedení armády v bitvách.

Pro přihlášení se do panovnického konkurzu pošlete e-mail – zajímají nás vaše zkušenosti s podobnými akcemi a kostým, ve které na akci dorazíte. Výhodou určitě bude, když už při konkurzu panovník bude mít kompletní gardu, stejně tak pokud společně s ním pojede i výprava z jeho oddílu. Není to však podmínkou. 

CP

Je ti víc než 17 let, rád bys jel/a, ale nemáš skupinu, ve které se můžeš přihlásit? Přihlaš se jako CP!

Přihlašovací formulář pro CP je zde 

CP jsou zvláštní skupinou účastníků – spíše pomocníci organizátorů – ztvárňují krátkodobé postavy (více či méně bojové), které podporují atmosféru a příběh hry. 

CP na Mostech přes Jarugu fungují trochu jinak, než jak jste byli zvyklí. Hráči CP utvoří velkou, organizovanou skupinu a jednotlivé role (ať už individuální nebo skupinové) budou rozděleny na místě tak, aby byli všichni spokojení. Pro účast v CP skupině je potřeba být starší 17 let včetně, a je vhodné disponovat aspoň kostýmovým základem. Byť budeme kostýmy pro CP částečně půjčovat, určitě nejsme schopni zaručit všem plné kostýmové zázemí. 

Míst v CP týmu je cca. 25 až 30.