Tady najdeš na jednom místě všechny důležité informace o Mostech. Kdy, kde, jak se tam dostaneš. Taky harmonogram celé akce. 

Praktické informace

 

Termín konání: 27. – 29. září 2024

 

Místo konání akce: skautská hájenka Orlovy (web hájenky)

Lokace: Mapy.cz … 49.5809411N, 15.4099747E

 

Cesta na místo

Nejvhodnější je využít vlakových spojů do Světlé nad Sázavou. Teoreticky se dá dojet i do Lipnice nad Sázavou, kapacity autobusů ale rozhodně nejsou veliké. Celkově jde o něco přes 10 kilometrů pochodu, z Lipnice o něco méně.

Trasa ze Světlé na Mapy.cz.

I letos plánujeme pomoci účastníkům formou transportu batohů ze Světlé nad Sázavou

Plánujeme dva časy svozu: xx a yy (upřesníme v měsíci před akcí dle jízdních řádů). V případě, že jedete jako velká skupina a časově vám to vychází jinak, zkuste napsat na e-mail a nějak se domluvíme. Na místo svozu dorazí dodávka cca. 30 minut předem. 

Místo svozu upřesníme velitelům skupin e-mailem.

Na místě se pokusíme připravit nějakou “mokrou variantu” pro ukrytí batohů, nemůžeme však brát plnou odpovědnost za stav věcí, byť je jak na samotném nádraží, tak v tábořišti bude někdo z našeho týmu hlídat.

Harmonogram akce

Harmonogram:

Upřesníme v září
Hra končí přibližně v 12:15 v neděli

 

Na místě bude už od pátku k dispozici krčma s kofolou a něčím dobrým k snědku.Opouštíme jednorázové kelímky, na místě bude možné si za vratných! 50,- půjčit kelímek od nás, či si vlastní "festivalový" přivést (či jiný s ryskou)